Gazi Mustafa Kemal Koleksiyonu Seti-4 Kitap Takım (9786059820455)

0,00
Tedarikçi : ELHAMRA
Para Puan : 51
İndirim Oranı : %30 İndirim
Fiyat : ₺74,00
İndirimli : ₺51,80
Toplam Stok Adedi : 20
Stok Miktarı : 20
Tahmini Teslim Süresi : 5 Gün
Barkod : 9786059820455
₺5,12 'den başlayan taksitlerle

ADET

Artır Azalt

ATATÜRK’ÜN İSLAM İNANCI

Atatürk sizleri; İslam’a bakışını, İslam devleti ve İslam tarihi yorumunu, Kur’an-ı Kerim tefsirini, dua günlüğü ve Müslümanlığı yaşayışını keşfetmeye çağırıyor.


SARI PAŞAM

Çevresindeki hayatı zenginleştiren bir insan olan Atatürk, yaşamı boyunca birçok sıfatla anıldı. Fakat en naifi Osmanlı Sarayı’nın “Hanım Sultanlar”ından çıkmıştı: “Sarı Paşa”. Ama hangi isim veya sıfat ile anılırsa anılsın, Atatürk de tüm sıradan insanlar gibi aşka dair; acı, tatlı izleri hep ruhunun derinliklerinde taşıdı.


ATATÜRK’ÜN KÜRTLERİ

“Türkiyelilik” kavramını dile getiren Atatürk’ün yalnızca Türklerin değil Kürtlerin de “Ata”sı olduğu tezi, kimilerine göre “Atatürk’ün Kürtleri” kavramını ortaya çıkartmıştı. Kimilerine göre ise Türkiye’nin etnik unsurlarının kardeşlik birliğine özel bir vurgu yapmasından öte bir şey değildi.


ÇOCUKLAR İÇİN NUTUK

Nutuk, Atatürk’ün yazdığı destansı bir kitaptır. “Yüz Temel Eser” içinde değerlendirilen bu kitap, ilk ve ortaöğretim öğrencileri için sadeleştirilerek çocuklarımızın anlayabilmesi adına, titiz bir çalışmayla hazırlanmıştır.
 

(Tanıtım Bülteninden)