İnsan Hayatı: İş Sağlığı ve Güvenliği (9786055225667)

0,00
Tedarikçi : KERASUS
Para Puan : 12
İndirim Oranı : %30 İndirim
Fiyat : ₺18,00
İndirimli : ₺12,60
Toplam Stok Adedi : 70
Stok Miktarı : 70
Tahmini Teslim Süresi : 5 Gün
Barkod : 9786055225667
₺1,25 'den başlayan taksitlerle

ADET

Artır Azalt

İnsan Hayatı açık ve akıcı diliyle, hafızalara ve vicdanlara kazınan pek çok iş kazasını, kazazedelerin penceresinden evlerimize taşımayı başarmış. İş sağlığı ve güvenliğine değerli bir katkı ve okunmaya değer bir kitap…

- Semiha Dostlar
İş Teftiş Kurulu Adana Grup Başkan Yardımcısı İş Başmüfettişi

İnsan Hayatı, iş sağlığı ve güvenliği konusuna ilgi duyan herkesin mutlaka okuması gereken özenli bir biçimde hazırlanmış sıcacık bir kitap.

- Doç. Dr. Yasin Erdoğan

İş kazaları ne yazık ki gündemimizden hiç eksilmiyor, eksiltilemiyor. Haberimiz olduğunda izliyoruz, dinliyoruz ve acıyoruz, yüreğimiz acıyor.

İrfan Sayar, bu acıyı; kimini çok iyi bildiğimiz örneklerle, iş kazası geçirenler ve yakınlarının kazadan önce, kaza anında ve kaza sonrasında neler yaşadıklarını yedi yıl boyunca inceleyerek kayıt altına almıştır. Ve bu kayıtlar, İnsan Hayatı isimli kitabında, insan hayatını kutsal sayan yürekler için sergilenmiştir.

İnsan hayatını kutsal sayan yürekler mutlaka okumalı… Ellerine, gözlerine, fikrine sağlık dilerim Sayın Sayar.

- Av. Hüseyin Numan Bilir 
A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı

Gerçek yaşam diyaloglarından yola çıkılarak yol gösterici, ülkemizde maalesef var olan 'bana bir şey olmaz' kavramını çökertme niteliğinde, yalın, herkesin anlayacağı üslupta yazılmış başarılı bir kitap... Daha çok sayılarının çıkacağını umuyorum...

- Yrd. Doç. Dr. Nil Yapıcı

(Tanıtım Bülteninden)