Köpek Oteli (9786057717283)

0,00
Tedarikçi : TURKUVAZ KİTAP
Para Puan : 13
İndirim Oranı : %25 İndirim
Fiyat : ₺18,00
İndirimli : ₺13,50
Toplam Stok Adedi : 20
Stok Miktarı : 20
Tahmini Teslim Süresi : 5 Gün
Barkod : 9786057717283
₺1,34 'den başlayan taksitlerle

ADET

Artır Azalt

Biyografi:

Mustafa Yoğurtçu

1982 yılında Yalvaç’ta doğmuş olsa da halen çocuk olduğunu düşünmektedir. Doyamadığı çocukluğunu öğretmen olunca öğrencileriyle, baba olduktan sonra da iki kızı ile yaşamaya devam etmektedir.

Öğrenmeyi bırakırsa öğretmeyi de bırakacağından korktuğu için durmadan okumakta ve öğrenmektedir. Hayattaki en büyük hayali kitap okumamış, masal dinlememiş çocuk kalmamasıdır. Bunun için durmadan çocuk kitapları yazmakta ve masal anlatmaktadır. Kitabını okuyan çocuklarla hayatının kesiştiğini inanmaktadır. Kitabını okuyan sen değerli okur ile başka bir kitapta ya da başka bir masalda tekrar buluşacağı günü beklemektedir.

Banu Küpeli Ürüçoğlu 2001 yılında Gazi Üniversitesi, Eğitim Fakültesi, Resim Bölümü’nden mezun oldu. Görsel sanatlar öğretmeni olarak Burhaniye Bilim ve Sanat Merkezi’nde görev yapmaktadır. Ülke çapında birçok kişisel ve karma sergiler içinde yer almıştır. Çeşitli sanat atölyelerinde çocuk ve yetişkinlere atölye liderliği yapmıştır. Ayvalık’da ve Burhaniye’de bulunan atölyelerinde kişisel çalışmalarına devam etmektedir.

Kitap Tanıtım Yazısı:

“Peki, buradan kurtulmanın bir yolu yok mu, Barut?” diye sordum yeni arkadaşıma. Bunu duyan Barut, “Bu sevimsiz yerden kurtulmanın iki yolu var: Birincisi, bu oteli ziyarete gelen misafirlerden birinin bizi beğenip sahiplenmesi. İkincisi ise kaçmak!” dedi. Zeynep, büyükannesi evlerine kalmaya geleceği için en yakın arkadaşı Zeytin’i bir süreliğine köpek oteline göndermek zorunda kalır. Bu fikir Zeytin’in hiç hoşuna gitmez ama...

Köpek otelinde tanıştığı arkadaşlarıyla kaçma planları yapan Zeytin, soluk kesen maceralara atılıp Türkiye’nin dört bir yanını dolaşacaktır!

Zeytin ve arkadaşları başlarına gelen tüm aksiliklere rağmen, Zeynep’in basketbol maçına yetişebilecekler midir peki?

Köpek Oteli sizi sımsıcak dostukların yaşandığı eğlenceli bir maceraya davet ediyor!

(Tanıtım Bülteninden)