Kundalini Tantra 2 - Çakraları Açma Teknikleri (9789756529430)

0,00
Tedarikçi : OKYANUS YAYINLARI
Para Puan : 16
İndirim Oranı : %35 İndirim
Fiyat : ₺29,63
İndirimli : ₺19,26
Tahmini Teslim Süresi : 5 Gün
Barkod : 9789756529430
₺1,90 'den başlayan taksitlerle

ADET

Artır Azalt

Kundalini Tantra iki ayrı kitaptan oluşmakta. Elinizde tuttuğunuz bu ikinci kitapta yedi temel çakrayı açmak için yedi ay boyunca yapılacak uygulamlar, ileri Kriya Yoga teknikleri ve bu teknikleri çalışabilmek için kurallar ve kaideler bulunmakta. Kitabın ek bölümünde ise Kundalini üzerine yapılan bilimsel çalışmalarla ilgi bilgiler var.
Birinci kitapta ise Yoga öğretisinin candamarı olan Kundalini öğretisi bütün yönleriyle ele alınmakta, Kundalini enerjisini uyandırmanın yolları anlatılmaktadır. Yine bu kitapta Tantra öğretisinin temel sacayağı ve insan bedeninin yedi ayrı enerji merkezi olan çakralar konusunda Kundalini-Tantra yoganın büyük ustası S.S.Saraswati'nin aktardığı çok önemli bilgiler bulunmaktadır.
Sonsuz tekrarla donuklaşan ve monotonlaşan duyusal/bedensel deneyimlerimizle sınırlı biliç hallerimizi aşmak, hepimizin içinde varolan ancak kullanmayı beceremediğimiz o muazzam enerjiyi, o gizemli gücü keşfetmek, ruhsal/bedenselgüçlerini en yüksek noktasına kadar geliştirmek için bu kitapta bir başvuru kaynağı, bir çalışma kılavuzu olacaktırSayfa Sayısı: 188

Baskı Yılı: 2006


Dili: Türkçe
Yayınevi: Okyanus Yayıncılık