Türkiye'de Sağlık Kurumlarının Sosyal Medya Uygulamaları (9786057786081)

0,00
Para Puan : 25
İndirim Oranı : %14 İndirim
Fiyat : ₺30,00
İndirimli : ₺25,80
Toplam Stok Adedi : 55
Stok Miktarı : 55
Tahmini Teslim Süresi : 5 Gün
Barkod : 9786057786081
₺2,55 'den başlayan taksitlerle

ADET

Artır Azalt

İnsan, var olduğu günden itibaren bir kanal ile iletişim kurup anlattı…

Kendini, derdini, evreni, ötekini anlattı. Anlattıklarının arasındaki en mühimlerden biri hiç şüphesiz sağlık. Sağlık; bireyin en çok özen gösterdiği, en çok yatırım yaptığı kıymetlisi.
İletişim, Sağlık ve Teknoloji...

Kavramların kendi içindeki derinliği, genişliği önemini anlatmak için yeterli. İnsan hayatında olmazsa olmazlardan olan bu üç kavram bir araya geldiğinde önemi katlanarak artmaktadır. Zira 21. yüzyılda, sağlığa yönelik yatırımlar, artık teknolojik sistemler üzerine yapılmaktadır. Hastaneler, dijital dünyanın gücü ile hastalar, refakatçiler ya da sağlıklılık durumunu devam ettirmek isteyen bireylerle ayrı bir iletişim kurarlar. Bu iletişim modeli gayet güçlü, hızlı, etkin ve geniştir.

İşte bu çalışmada, alternatif dijital kanalların, belirlenmiş hastanelerce kullanım şekilleri, amaçları ve sonuçları incelenmeye çalışılmıştır.Gelecek yüzyıl teknolojiden yana büyük atılımların yaşanacağı bir zaman olacaktır. Sağlık iletişimi bu atılımların içinde hiç şüphesiz en etkin olanlardan biridir. Sağlıklı iletişim, bize sağlık getirir.

O halde dijital dünyanın dilini iyi anlayıp, doğru kullanmak dileğiyle...

(Tanıtım Bülteninden)