Benim Küçük Kalbim (9789752752009)

0,00
Tedarikçi : ÇOCUK KALP VAKFI
Para Puan : 11
İndirim Oranı : %10 İndirim
Fiyat : ₺16,00
İndirimli : ₺14,40
Tahmini Teslim Süresi : 1 Gün
Barkod : 9789752752009
₺1,42 'den başlayan taksitlerle

Adet

Artır Azalt

Bu kitapta minik kalplerin büyük zaferlerini konu alan gerçek hayat hikâyelerini okurken mucizelere tanık olacaksınız! 

Hikâyelerin her birinde minik kalplerin hayata tutunmak için doktorlarıyla yaptıkları müthiş işbirliğine hayran kalacak; ailelerin zamana karşı verdikleri nefes kesen mücadeleyi siz de nefesiniz kesilerek takip edeceksiniz. Kâh heyecanlanarak, kâh duygulanarak ama ümidinizi bir an olsun yitirmeden okuyacağınız bu hikâyeler size kalp kardeşliğini anlatacak. 

"'Eyvah' demiştim, 'Şimdi televizyonda bile karşılaştığımda kanal değiştirdiğim; fonuna acıklı bir müzik dayanmış; kötü bir ses tarafından sahte bir acıklılıkla seslendirilen programlardan birinin kitabını okumak durumunda kalacağım.' Alakası yokmuş... Nasıl güzel bir anlatım. Nasıl güzel bir bakış açısı. Nasıl keyifle okunan hikâyeler! O kadar etkileyici ki, tam anlamı ile amacına ulaşmış, hedefi on ikiden vurmuş."
Aykut Oğut

"Benim Küçük Kalbim'deki o küçücük bedenlerin verdikleri yaşam mücadelesi akıllara durgunluk veriyor."
Saba Tümer

"Minik kuzenimizin doğuştan gelen kalp sorunları olduğunu öğrendiğimde, söylenenlerin tek kelimesine bile inanmamıştım. Bu kitap, aynı sorunları yaşayan pek çok kişiye duygudaşlık edecek; moral verecek; yalnızlık duygusunu içlerinden söküp alacak."
Gaye Gürsel

"Her yıl on üç bin çocuk doğumsal kalp hastalığı ile dünyaya geliyor. Bu çocukların yüzde doksandan fazlası tedavi ve ameliyatla sağlıklı bir hayata kavuşabilir. Ne yazık ki büyük kısmı tedavi şansı bulamıyor. Umudumuz, bir toplumsal dayanışma ve sevgi projesi olan Kalp Kardeşliği projesiyle binlerce kalp hastası çocuğa yardım eli uzatmak, onları hayata döndürmek." 
Prof. Dr. Tayyar SarıoğluSayfa Sayısı: 168

Baskı Yılı: 2013


Dili: Türkçe
Yayınevi: Kuraldışı Yayınları
Benzer Ürünler