Gitmesen Olmaz Mı? (9786056996306)

5,00
Marka : Esra Gök
Tedarikçi : ARWEN YAYINLARI
Para Puan : 13
İndirim Oranı : %40 İndirim
Fiyat : ₺20,00
İndirimli : ₺12,00
Tahmini Teslim Süresi : 5 Gün
Barkod : 9786056996306
₺1,19 'den başlayan taksitlerle

Bu üründen 17 adet satılmıştır.

ADET

Artır Azalt

     Anne ve kardeşi Burak'la birlikte yaşayan Arda, üniversiteye gitmekte ve zamanının bir bölümünü annesinin sahibi olduğu kafede arkadaşlarıyla geçirmektedir.

     Yakışıklılığı ve zenginliğiyle arkadaş grubunun içerisinde öne çıkan Arda, bir gün arkadaşlarının konuşmalarından duyduğu bir bilgisayar oyununu oynamaya karar verir ve bu kararını gizlice uygular. Oyunda tanıştığı HappyAde kullanıcı adlı bir kızla sevgili olurlar. Arda, kızdan çok etkilenir. HappyAde'nin gerçek hayatta kim olduğunu öğrendiğinde ise büyük bir şok yaşar. Yine bu oyunda tanıştığı Doğa'yla başlayan arkadaşlığı zamanla büyük bir aşka dönüşür. Sanal olarak yaşanan bu aşk, sancılı bir hayatın da habercisi gibidir. Gizemli bir kız olan Doğa, bu gizeminin ardından Arda'yı adeta sürüklercesine kendine çeker.

     Hayatı Amerika'ya kadar uzanan Arda'nın Manhattan'da yaşanan olağanüstü gelişmelerle hayatı bambaşka bir noktaya gelir. Orada tanıştığı Hintli kız Anya, Arda'nın hayatında önemli bir yere sahip olacaktır. Türkiye dönüşünde ise Arda'yı yeni sürprizler beklemektedir.
Benzer Ürünler