Vaveyla Set 3 (3 Kitap - İmzalı) (9786058152762)

0,00
Para Puan : 25
İndirim Oranı : %60 İndirim
Fiyat : ₺62,00
İndirimli : ₺25,00
Tahmini Teslim Süresi : 5 Gün
Barkod : 9786058152762
₺2,47 'den başlayan taksitlerle

ADET

Artır Azalt

Aşkın Peşinde

Aşkın gözü kör müdür, yoksa körelmeye yüz tutmuş gönülleri aydınlatan bir ışık mı? Duygularımıza kalbimiz mi yön verir, yoksa mantığımız mı? Peki ya mutluluk... Mutluluk; el açıp dilendiğimiz hayallerimizde mi saklıdır, yoksa elimizin altındaki gerçeklerimizde mi?

Eser “Aşkın Peşinde” ki yalnız bir yüreğin umuda yolculuğunun üç gününü anlatıyor. Aslı’nın bakmak yerine görmeyi tercih etmesiyle Cemil’le yolları kesişir. Aslı’nın aradığı, uzaklarda değil; bir nefes kadar yakınındadır.

Yayınevi: Vaveyla Yayıncılık

Yazar: Zeki Marakoğlu

Türü: Roman

Basım Tarihi: Mayıs 2018

Kitap Boyutu: 13,5x21 cm

Baskı Sayısı: 1.Baskı

Kağıt Cinsi: 2. Hamur

Cilt Tipi: Ciltsiz

Sayfa Sayısı: 80

Yayın Dili: Türkçe

Geçmişten Kaçış

   

“Tüm saatleri durdurmak, tüm takvim yapraklarını duvara çivilemek ve zamanı tamamen durdurmak isterdim. Ölümle dans eden ben… Evet ben… İlk defa yaşamanın ölmekten daha kıymetli olduğunu öğrendim.”

“Geçmişten kaçış mümkün mü? Hayatımızdaki her şeyi terk etmek; yeniden doğmak mıdır, yoksa geçmişin gölgesi altında yalancı bir umutla yaşamak mıdır?”

Bu romanda; bir bedende üç farklı ismi, üç farklı yaşamı, üç farklı karakteri yaşatmak zorunda kalmış bir insanın geçmişin bataklığından çıkıp umuda yolculuğuna şahit olacaksınız.

Zeki Marakoğlu’nun “Aşkın Peşinde” adlı ilk kitabına ışık tutan bu roman, olaylara farklı bir bakış açısıyla yepyeni bir soluk

getirmektedir. Eser, bağımsız bakış açısıyla “Aşkın Peşinde” kitabını okuyanlara sürpriz niteliğinde bir son hediye etmektedir.

(Tanıtım Bülteninden)

Çöldeki Hilâl

   

“Türk’üm diyen her şehir, her kasaba ve en küçük Türk köyü, Gazianteplileri kahramanlık misali olarak alabilirler.”

                                                                                  Mustafa Kemal Atatürk / 25 Aralık 1936

Romandaki olaylar, 1918-1939 yılları arasında geçmektedir. Filistin Cephesi’nde esir düşen bir askerin, Antep Savunmasına kadar süren macera dolu hayat öyküsü dile getirilirken İngilizlerin kurduğu Osmanlı esir kamplarında yaşanılmış gerçekliklere ışık tutulmaktadır. Mısır’ın İskenderiye şehrine yakın kurulmuş, çölün ortasındaki Seydibeşir Esir Kampı’nın acılarla dolu yaşamını, kurgusal bir boyutta tekrar hatırlatmak amacıyla yazılan bu roman, heyecan dolu serüveniyle sizi geçmişe götürecektir.

Türü: Tarihi Roman

Yayın Yönetmeni: Ümit Dağcı Editör: Nihal Marakoğlu Son Okuma: Çağla Kümbetlioğlu

Kapak Resmi: Efecan Sezer Grafik Tasarım: Uğur Esen

Basım Tarihi: Kasım 2019/1.Baskı

Toplam Baskı: 1.000 Adet

Kitap Boyutu: 13,5x21 cm

Kağıt Cinsi: 2. Hamur 70gr

Cilt Tipi: Ciltsiz/Mat Kuşe 300gr

Sayfa Sayısı: 256

Yayın Dili: Türkçe